Ofertă acceptată Cumpărare directă

achizitie servicii de reconditionare parchet

Număr anunț
DA21008008
Autoritate contractantă
CASA NATIONALA DE ASIGURARI DE SANATATE (CUI 11697800)
Furnizor / câștigător
PARCHET BY TURCITU SRL (CUI 34825460)
Cod CPV
45453100-8 · Lucrari de renovare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
8.179 RON
Valoare atribuită
8.179 RON
Data publicării
10.08.2018 12:36
Termen limită
15.08.2018 17:00
Data finalizării
13.08.2018 09:59

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

8.179 RON

din 8.179 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.