Ofertă acceptată Cumpărare directă

Valva reglare inaltime PN-10082

Număr anunț
DA21010829
Autoritate contractantă
Apa Termic Transport SA (CUI RO1225869)
Furnizor / câștigător
INTER CARS ROMÂNIA SRL (CUI RO24195562)
Cod CPV
31711530-7 · Piese pentru valve si tuburi electronice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
615,42 RON
Valoare atribuită
615,42 RON
Data publicării
13.08.2018 08:11
Termen limită
18.08.2018 17:00
Data finalizării
13.08.2018 10:05

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

615,42 RON

din 615,42 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.