Ofertă acceptată Cumpărare directă

Transport de pasageri ocazional

Număr anunț
DA21014981
Autoritate contractantă
COMUNA BELTIUG (CONSILIUL LOCAL BELTIUG) (CUI 3896534)
Furnizor / câștigător
ACCORD-BIROU DE TURISM SA (CUI RO640018)
Cod CPV
60140000-1 · Transport de pasageri ocazional (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.890 RON
Valoare atribuită
2.890 RON
Data publicării
13.08.2018 12:50
Termen limită
18.08.2018 17:00
Data finalizării
13.08.2018 15:05

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.890 RON

din 2.890 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.