Ofertă acceptată Cumpărare directă

ACHIZITIE ACUMULATOR EATON ELIPSE PRO 1600VA

Număr anunț
DA21011563
Autoritate contractantă
JUDETUL BIHOR (CUI 4244997)
Furnizor / câștigător
CG & GC HITECH SOLUTIONS SRL (CUI RO27188870)
Cod CPV
31430000-9 · Acumulatori electrici (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
558 RON
Valoare atribuită
558 RON
Data publicării
13.08.2018 09:26
Termen limită
18.08.2018 17:00
Data finalizării
13.08.2018 12:08

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

558 RON

din 558 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.