Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pachet flori

Număr anunț
DA20820683
Autoritate contractantă
COMUNA FACAENI (CUI 4365379)
Furnizor / câștigător
OFFICE PARTENER SRL (CUI RO22131724)
Cod CPV
03451000-6 · Plante (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.928,20 RON
Valoare atribuită
1.928,20 RON
Data publicării
11.07.2018 11:45
Termen limită
16.07.2018 17:00
Data finalizării
11.07.2018 12:30

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.928,20 RON

din 1.928,20 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.