Ofertă acceptată Cumpărare directă

FILTRU COMBUSTIBIL - DREISSNER

Număr anunț
DA20818487
Autoritate contractantă
COMUNA CILIBIA JUD. BUZAU (CUI 3724423)
Furnizor / câștigător
FITZ CAR TEAM SRL (CUI RO33824432)
Cod CPV
42913400-3 · Filtre de benzina (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
65,54 RON
Valoare atribuită
65,54 RON
Data publicării
11.07.2018 10:08
Termen limită
16.07.2018 17:00
Data finalizării
11.07.2018 10:09

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

65,54 RON

din 65,54 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.