Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Bilet avion Bucuresti-Quebec si retur
- Număr anunț
- DA20815392
- Autoritate contractantă
- AUTORITATEA ELECTORALA PERMANENTA (CUI 16460641)
- Furnizor / câștigător
- TRAVEL TIME D&R SRL (CUI 17926970)
- Cod CPV
- 34980000-0 · Bilete de transport (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.165 RON
- Valoare atribuită
- 4.165 RON
- Data publicării
- 10.07.2018 15:33
- Termen limită
- 15.07.2018 17:00
- Data finalizării
- 10.07.2018 15:40
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
4.165 RON
din 4.165 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro