Ofertă refuzată Cumpărare directă

servicii de dirigentie de santier inclusiv monumente

Număr anunț
DA21001253
Autoritate contractantă
JUDETUL ARGES (CUI 4229512)
Furnizor / câștigător
SRD REAL COMPANY SRL (CUI RO15081690)
Cod CPV
71520000-9 · Servicii de supraveghere a lucrarilor (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
70.960 RON
Valoare finală
70.960 RON
Data publicării
09.08.2018 14:21
Data finalizării
13.08.2018 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.