Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de cadastru (Rev.2)

Număr anunț
DA20815317
Autoritate contractantă
COMUNA CALOPAR( CONSILIUL LOCAL CALOPAR) (CUI 4554181)
Furnizor / câștigător
CRAICAD SRL (CUI RO16174330)
Cod CPV
71354300-7 · Servicii de cadastru (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
56.419,98 RON
Valoare atribuită
56.419,98 RON
Data publicării
10.07.2018 15:28
Termen limită
15.07.2018 17:00
Data finalizării
10.07.2018 15:40

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

56.419,98 RON

din 56.419,98 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.