Ofertă acceptată
Cumpărare directă
SGA MS Materiale pt.instalatii apa/incalzire Racord WC Baterie stativa fixaOlandeza PPR d=20, FI, 1/
- Număr anunț
- DA21014619
- Autoritate contractantă
- ADMINISTRATIA NATIONALA APELE ROMANE -ADMINISTRATIA BAZINALA DE APA MURES (CUI RO23719936)
- Furnizor / câștigător
- MOLDVIOCOM SRL (CUI RO5076190)
- Cod CPV
- 44161000-6 · Conducte (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 552,10 RON
- Valoare atribuită
- 552,10 RON
- Data publicării
- 13.08.2018 12:30
- Termen limită
- 18.08.2018 17:00
- Data finalizării
- 13.08.2018 13:52
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
552,10 RON
din 552,10 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro