Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 0,1% sub estimat
Pachet servicii de analiza/ consultanta tehnica
- Număr anunț
- DA21007450
- Autoritate contractantă
- PRIMARIA ORASULUI PANTELIMON (CUI 4420759)
- Furnizor / câștigător
- AKOLADE CONSULTING SRL (CUI RO18725184)
- Cod CPV
- 71621000-7 · Servicii de analiza sau consultanta tehnica (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 135.000 RON
- Valoare atribuită
- 134.900 RON 0,1% sub estimat
- Data publicării
- 10.08.2018 12:06
- Termen limită
- 18.08.2018 17:00
- Data finalizării
- 13.08.2018 13:42
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
134.900 RON
din 135.000 RON estimat
0,1%
Adjudecat la 99,9% din estimat · economie 100 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.