Ofertă acceptată Cumpărare directă

masina de spalat candy

Număr anunț
DA21003463
Autoritate contractantă
LICEUL TEHNOLOGIC ARDUD (CUI 3963854)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
Cod CPV
42716120-5 · Masini de spalat (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
923,52 RON
Valoare atribuită
923,52 RON
Data publicării
09.08.2018 22:51
Termen limită
15.08.2018 17:00
Data finalizării
13.08.2018 11:05

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

923,52 RON

din 923,52 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.