Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de asistenta organizare proceduri de achizitie PNDR 2014 - 2020

Număr anunț
DA21007249
Autoritate contractantă
COMUNA DRAGANESTI(PRIMARIA) (CUI 16366149)
Furnizor / câștigător
CRONOS CONSULTING SRL (CUI 22146644)
Cod CPV
79418000-7 · Servicii de consultanta in domeniul achizitiilor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.000 RON
Valoare atribuită
6.000 RON
Data publicării
10.08.2018 11:54
Termen limită
18.08.2018 17:00
Data finalizării
13.08.2018 12:33

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.000 RON

din 6.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.