Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Set Stripuri de cate 8 tuburi cod 4316567 si 8 capace pt. PCR cod 4323032
- Număr anunț
- DA21013361
- Autoritate contractantă
- INSTITUTUL DE IGIENA SI SANATATE PUBLICA VETERINARA (CUI 4203644)
- Furnizor / câștigător
- ANTISEL RO SRL (CUI RO27040635)
- Cod CPV
- 19520000-7 · Produse din plastic (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 8.700 RON
- Valoare atribuită
- 8.700 RON
- Data publicării
- 13.08.2018 11:17
- Termen limită
- 18.08.2018 17:00
- Data finalizării
- 13.08.2018 13:55
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
8.700 RON
din 8.700 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro