Ofertă acceptată Cumpărare directă

BIBLIORAFT MARMORAT 7MM/5MM

Număr anunț
DA21013119
Autoritate contractantă
COMUNA ROSIILE (PRIMARIA COMUNEI ROSIILE) (CUI 2539495)
Furnizor / câștigător
XEROSERVICE SRL (CUI RO13875660)
Cod CPV
30197210-1 · Bibliorafturi (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
57,68 RON
Valoare atribuită
57,68 RON
Data publicării
13.08.2018 11:03
Termen limită
18.08.2018 17:00
Data finalizării
13.08.2018 13:27

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

57,68 RON

din 57,68 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.