Ofertă acceptată Cumpărare directă

set lenjerie patut copii

Număr anunț
DA21011479
Autoritate contractantă
Unitatea Militara 02358 Bucuresti (CUI 14729868)
Furnizor / câștigător
DON CAVAYERO IMPEX S.R.L. (CUI 35777680)
Cod CPV
19231000-4 · Lenjerie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
7.499,38 RON
Valoare atribuită
7.499,38 RON
Data publicării
13.08.2018 09:20
Termen limită
18.08.2018 17:00
Data finalizării
13.08.2018 11:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7.499,38 RON

din 7.499,38 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.