Ofertă acceptată Cumpărare directă

PACHET MATERIALE CONFORM ANUNT ADV1028014

Număr anunț
DA21004872
Autoritate contractantă
Unitatea Militară 01558 Târgoviște (CUI 25563379)
Furnizor / câștigător
ELECTROUTIL 2002 SRL (CUI 14856942)
Cod CPV
44192000-2 · Alte materiale de constructii diverse (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.490,50 RON
Valoare atribuită
3.490,50 RON
Data publicării
10.08.2018 09:41
Termen limită
15.08.2018 17:00
Data finalizării
13.08.2018 15:24

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.490,50 RON

din 3.490,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.