Ofertă refuzată Cumpărare directă

Monitor Star-Light 109cm, media player inclus

Număr anunț
DA20992159
Autoritate contractantă
Directia Generala Regionala a Finantelor Publice Iasi (CUI 4540186)
Furnizor / câștigător
SMART CHOICE SRL (CUI RO17491492)
Cod CPV
33195100-4 · Monitoare (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.932 RON
Valoare finală
4.932 RON
Data publicării
08.08.2018 13:49
Termen limită
13.08.2018 17:00
Data finalizării
13.08.2018 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.