Ofertă acceptată Cumpărare directă

INSIGNE PENTRU JOT BUENOS AIRES

Număr anunț
DA20817534
Autoritate contractantă
Comitetul Olimpic si Sportiv Roman (CUI 13746143)
Furnizor / câștigător
BOGRAVE Advertising SRL (CUI RO14988323)
Cod CPV
39561133-3 · Insigne (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.215 RON
Valoare atribuită
2.215 RON
Data publicării
11.07.2018 09:23
Termen limită
16.07.2018 17:00
Data finalizării
11.07.2018 12:21

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.215 RON

din 2.215 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.