Ofertă acceptată Cumpărare directă

BIROU CALCULATOR 130x75x65 cm/SRCF CTA

Număr anunț
DA20815381
Autoritate contractantă
Compania Nationala de Cai Ferate "CFR" - SA (CUI RO11054529)
Furnizor / câștigător
ATREX PLUS DISABILITIES SRL (CUI 27048205)
Cod CPV
39121000-6 · Birouri si mese (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.526 RON
Valoare atribuită
2.526 RON
Data publicării
10.07.2018 15:33
Termen limită
15.07.2018 17:00
Data finalizării
11.07.2018 08:05

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.526 RON

din 2.526 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.