Ofertă acceptată Cumpărare directă

SCAUN DIRECTORIAL SIGMA

Număr anunț
DA20813213
Autoritate contractantă
Comuna Calnic (Primaria Calnic) (CUI 4561936)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
Cod CPV
39112000-0 · Scaune (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
670,58 RON
Valoare atribuită
670,58 RON
Data publicării
10.07.2018 13:45
Termen limită
15.07.2018 17:00
Data finalizării
11.07.2018 09:33

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

670,58 RON

din 670,58 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.