Ofertă acceptată Cumpărare directă

RELEU 24V AC 55.34.8.0024 FINDER

Număr anunț
DA21013478
Autoritate contractantă
Compania de Utilitati Publice S.A. Focsani (CUI RO1443170)
Furnizor / câștigător
QUARTZ ELECTRO SRL (CUI RO24996781)
Cod CPV
31221000-1 · Relee electrice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
110,92 RON
Valoare atribuită
110,92 RON
Data publicării
13.08.2018 11:24
Termen limită
18.08.2018 17:00
Data finalizării
13.08.2018 13:50

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

110,92 RON

din 110,92 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.