Ofertă acceptată Cumpărare directă

FURNIZARE SCAUNE

Număr anunț
DA20809832
Autoritate contractantă
COMUNA BALCANI (CONSILIUL LOCAL) (CUI 4278027)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
Cod CPV
39112000-0 · Scaune (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.624,48 RON
Valoare atribuită
3.624,48 RON
Data publicării
10.07.2018 10:54
Termen limită
15.07.2018 17:00
Data finalizării
11.07.2018 09:09

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.624,48 RON

din 3.624,48 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.