Număr anunț
DA21010445
Autoritate contractantă
LICEUL TEHNOLOGIC EREMIA GRIGORESCU MARASESTI (CUI 4410666)
Furnizor / câștigător
ATEC SRL (CUI RO10310742)
Cod CPV
22400000-4 · Timbre, carnete de cecuri, bancnote, actiuni, materiale publicitare, cataloage si manuale (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
745,50 RON
Valoare atribuită
745,50 RON
Data publicării
11.08.2018 10:27
Termen limită
18.08.2018 17:00
Data finalizării
13.08.2018 21:02

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

745,50 RON

din 745,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.