Ofertă refuzată Cumpărare directă

CAVINTON FORTE 10 mg x 30 cpr

Număr anunț
DA20998703
Autoritate contractantă
SPITALUL DE RECUPERARE BRADET (CUI 4543972)
Furnizor / câștigător
2A FARM SRL (CUI RO27887894)
Cod CPV
33622400-0 · Vasoprotectoare (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
267,96 RON
Valoare finală
267,96 RON
Data publicării
09.08.2018 11:45
Data finalizării
13.08.2018 12:25

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.