Ofertă acceptată
Cumpărare directă
FKL CUTIT FELIAT HACCP ALB/ALBASTRU/GALBEN
- Număr anunț
- DA21015527
- Autoritate contractantă
- SPITALUL ORASENESC BAICOI (CUI 2845265)
- Furnizor / câștigător
- SELGROS CASH & CARRY SRL (CUI RO11805367)
- Cod CPV
- 39241100-4 · Cutite (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 164,64 RON
- Valoare atribuită
- 164,64 RON
- Data publicării
- 13.08.2018 13:23
- Termen limită
- 18.08.2018 17:00
- Data finalizării
- 13.08.2018 14:25
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
164,64 RON
din 164,64 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro