Ofertă acceptată Cumpărare directă adjudecat cu 13,5% sub estimat

HARTIE IG. ROZ 50G 1STR CU TUB (50/SAC)

Număr anunț
DA21014533
Autoritate contractantă
Spitalul de Pneumoftiziologie Sibiu (CUI 4240650)
Furnizor / câștigător
KLAUS DISTRIBUTION SRL (CUI RO14154620)
Cod CPV
39831240-0 · Produse de curatenie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
34,50 RON
Valoare atribuită
29,85 RON 13,5% sub estimat
Data publicării
13.08.2018 12:25
Termen limită
18.08.2018 17:00
Data finalizării
13.08.2018 14:32

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

29,85 RON

din 34,50 RON estimat 13,5%

Adjudecat la 86,5% din estimat · economie 4,65 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.