Ofertă acceptată Cumpărare directă

ACHIZITIE PACHET ECHIPAMENT DE EVACUARE A APEI

Număr anunț
DA20815722
Autoritate contractantă
Comuna Storobaneasa (Primaria Comunei Storobaneasa Teleorman) (CUI 4652791)
Furnizor / câștigător
CASA SRL (CUI RO10121654)
Cod CPV
90410000-4 · Servicii de evacuare a apelor reziduale (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.305,10 RON
Valoare atribuită
4.305,10 RON
Data publicării
10.07.2018 16:00
Termen limită
15.07.2018 17:00
Data finalizării
10.07.2018 16:19

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.305,10 RON

din 4.305,10 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.