Ofertă acceptată Cumpărare directă

MATERIALE SANITARE

Număr anunț
DA20814958
Autoritate contractantă
LICEUL Tehnologic "Francisc Neuman (CUI 3519690)
Furnizor / câștigător
ROMANA SRL (CUI 1679148)
Cod CPV
44411100-5 · Robinete (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
483,54 RON
Valoare atribuită
483,54 RON
Data publicării
10.07.2018 15:06
Termen limită
15.07.2018 17:00
Data finalizării
10.07.2018 15:10

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

483,54 RON

din 483,54 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.