Ofertă acceptată Cumpărare directă

CAPAC WC Z3

Număr anunț
DA20812869
Autoritate contractantă
DIRECTIA GENERALA DE ASISTENTA SOCIALA SI PROTECTIA COPILULUI BIHOR (CUI 17091429)
Furnizor / câștigător
INSTAL CASA SRL (CUI RO14666999)
Cod CPV
44411700-1 · Scaune, capace, vase, cuve si rezervoare pentru closete (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
23,52 RON
Valoare atribuită
23,52 RON
Data publicării
10.07.2018 13:28
Termen limită
15.07.2018 17:00
Data finalizării
10.07.2018 14:58

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

23,52 RON

din 23,52 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.