Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 7,5% sub estimat
Aniosyme DD1, Aniosept Activ - S
- Număr anunț
- DA20991592
- Autoritate contractantă
- SPITALUL MUNICIPAL CAMPULUNG MOLDOVENESC (CUI 4674625)
- Furnizor / câștigător
- UNIMEDIK IMPEX SRL (CUI RO30410916)
- Cod CPV
- 24965000-6 · Enzime (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.072 RON
- Valoare atribuită
- 992 RON 7,5% sub estimat
- Data publicării
- 08.08.2018 13:20
- Termen limită
- 13.08.2018 17:00
- Data finalizării
- 13.08.2018 11:05
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
992 RON
din 1.072 RON estimat
7,5%
Adjudecat la 92,5% din estimat · economie 80 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.