Ofertă refuzată Cumpărare directă

CONEXIUNE DE DATE NIVEL 2

Număr anunț
DA20990935
Autoritate contractantă
Comuna Bughea de Sus (CUI 16414572)
Furnizor / câștigător
DIGITAL CABLE SYSTEMS SA (CUI RO17307027)
Cod CPV
72400000-4 · Servicii de internet (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.820 RON
Valoare finală
6.820 RON
Data publicării
08.08.2018 12:44
Termen limită
13.08.2018 17:00
Data finalizării
13.08.2018 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.