Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Cartuse Toner multifunctional HP Laserjet PRO MFP M477 pentru Primaria Bascov, jud Arges
- Număr anunț
- DA21016216
- Autoritate contractantă
- COMUNA BASCOV (CUI 4122078)
- Furnizor / câștigător
- MINITECHNICUS SRL (CUI RO20820285)
- Cod CPV
- 30125110-5 · Toner pentru imprimantele laser/faxuri (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.100,80 RON
- Valoare atribuită
- 2.100,80 RON
- Data publicării
- 13.08.2018 14:04
- Termen limită
- 18.08.2018 17:00
- Data finalizării
- 13.08.2018 19:01
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.100,80 RON
din 2.100,80 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro