Ofertă acceptată
Cumpărare directă
HDD extern Western Digital 2 TB USB 3.0
- Număr anunț
- DA21016194
- Autoritate contractantă
- SPITAL CLINIC JUDETEAN DE URGENTA ORADEA (CUI 4208498)
- Furnizor / câștigător
- PROCEDO VEST SRL (CUI RO17891677)
- Cod CPV
- 30233132-5 · Unitati de hard disk (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 382,35 RON
- Valoare atribuită
- 382,35 RON
- Data publicării
- 13.08.2018 14:03
- Termen limită
- 18.08.2018 17:00
- Data finalizării
- 13.08.2018 14:56
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
382,35 RON
din 382,35 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro