Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de proiectie filme cinematografice 2D si 3D - 8 Septembrie

Număr anunț
DA21013942
Autoritate contractantă
COMUNA SCHELA (CUI 3126381)
Furnizor / câștigător
TEATRUL PAS SRL (CUI 34125661)
Cod CPV
92130000-1 · Servicii de proiectare de filme cinematografice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.000 RON
Valoare atribuită
2.000 RON
Data publicării
13.08.2018 11:50
Termen limită
18.08.2018 17:00
Data finalizării
13.08.2018 15:48

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.000 RON

din 2.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.