Ofertă acceptată Cumpărare directă

Plase porti mini- fotbal teren sintetic

Număr anunț
DA21013128
Autoritate contractantă
ORASUL POTCOAVA (CUI 4716780)
Furnizor / câștigător
FABRICA DE PLASE S.R.L. (CUI 38777730)
Cod CPV
37451730-0 · Accesorii de antrenament pentru fotbal (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
692,16 RON
Valoare atribuită
692,16 RON
Data publicării
13.08.2018 11:04
Termen limită
18.08.2018 17:00
Data finalizării
13.08.2018 11:27

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

692,16 RON

din 692,16 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.