Ofertă acceptată Cumpărare directă

FENILBUTAZONA CREMA ATB x 40 G

Număr anunț
DA21001518
Autoritate contractantă
UNITATEA MEDICO SOCIALA (CUI 16054066)
Furnizor / câștigător
2A FARM SRL (CUI RO27887894)
Cod CPV
33630000-5 · Medicamente utilizate in dermatologie si pentru sistemul musculo-scheletic (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
323,40 RON
Valoare atribuită
323,40 RON
Data publicării
09.08.2018 14:35
Termen limită
18.08.2018 17:00
Data finalizării
13.08.2018 11:58

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

323,40 RON

din 323,40 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.