Ofertă acceptată Cumpărare directă

SOLUTIE PARDOSELI 5L PERFORMANT

Număr anunț
DA21016275
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA I D SIRBU PETRILA (CUI 12956848)
Furnizor / câștigător
MARIA ANTONIA SERVICII S.R.L. (CUI 36369638)
Cod CPV
39831240-0 · Produse de curatenie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
173,46 RON
Valoare atribuită
173,46 RON
Data publicării
13.08.2018 14:08
Termen limită
18.08.2018 17:00
Data finalizării
13.08.2018 14:17

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

173,46 RON

din 173,46 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.