Ofertă acceptată Cumpărare directă

Ace de canal Lentullo 178L 6 buc/culoare rosie

Număr anunț
DA21016036
Autoritate contractantă
SPITALUL DE PSIHIATRIE SI PENTRU MASURI DE SIGURANTA JEBEL (CUI 5189300)
Furnizor / câștigător
TEHNODENT POKA SRL (CUI RO1813923)
Cod CPV
33131142-4 · Instrumente de largit canalul (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
238,20 RON
Valoare atribuită
238,20 RON
Data publicării
13.08.2018 13:53
Termen limită
18.08.2018 17:00
Data finalizării
13.08.2018 14:08

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

238,20 RON

din 238,20 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.