Ofertă acceptată Cumpărare directă

banda mascare 38 mm 45

Număr anunț
DA20818550
Autoritate contractantă
APA CANAL S.A. (CUI RO16914128)
Furnizor / câștigător
ELCHIP OGL SRL (CUI RO15743526)
Cod CPV
44424200-0 · Banda adeziva (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
76,44 RON
Valoare atribuită
76,44 RON
Data publicării
11.07.2018 10:10
Termen limită
16.07.2018 17:00
Data finalizării
11.07.2018 10:16

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

76,44 RON

din 76,44 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.