Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Certificat energetic Gradinita nr.3 Ruseni
- Număr anunț
- DA21015301
- Autoritate contractantă
- R2612898 COMUNA BORLESTI
- Furnizor / câștigător
- SERBAN ALEXANDRU (CUI 20135347)
- Cod CPV
- 71314310-8 · Servicii de inginerie termica pentru constructii (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 876 RON
- Valoare atribuită
- 876 RON
- Data publicării
- 13.08.2018 13:09
- Termen limită
- 18.08.2018 17:00
- Data finalizării
- 13.08.2018 13:20
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
876 RON
din 876 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro