Ofertă acceptată Cumpărare directă

Mixtura asfaltica rece

Număr anunț
DA21011884
Autoritate contractantă
Municipiul Moinesti (CUI 4591490)
Furnizor / câștigător
SYSTEMATIC SRL (CUI RO13595512)
Cod CPV
44831100-5 · Masticuri (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.432 RON
Valoare atribuită
1.432 RON
Data publicării
13.08.2018 09:48
Termen limită
18.08.2018 17:00
Data finalizării
13.08.2018 10:28

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.432 RON

din 1.432 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.