Ofertă refuzată Cumpărare directă

PACHET BIROTICA

Număr anunț
DA20797824
Autoritate contractantă
COMUNA LAPUSNICU MARE (CUI 3227459)
Furnizor / câștigător
CS - GEMINI INFOGHID SRL (CUI RO16913777)
Cod CPV
42964000-1 · Echipament de birotica (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.561 RON
Valoare finală
1.561 RON
Data publicării
09.07.2018 09:14
Data finalizării
11.07.2018 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.