Atribuită Cumpărare directă

DIUREX 50 mg x 20 caps. COMBINATII (SPIRONOLACTONUM+FUROSEMIDUM)

Număr anunț
DA35195104
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA DROBETA TURNU SEVERIN (CUI 4222239)
Furnizor / câștigător
BIO EEL SRL (CUI 1199107)
Cod CPV
33622300-9 · Diuretice (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
2.200 RON
Data publicării
06.03.2024 13:46
Data finalizării
07.03.2024 15:41

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.200 RON