Ofertă acceptată
Cumpărare directă
„Echipamente medicale” (2 cântare; 2 aparate de măsurat tensiunea; 2 truse medicale; 2 aparate de mă
- Număr anunț
- DA21000002
- Autoritate contractantă
- MUNICIPIUL BAIA MARE (CUI 3627692)
- Furnizor / câștigător
- BODO GREEN CAPITAL S.R.L. (CUI 38528543)
- Cod CPV
- 42923200-4 · Cantare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 7.282 RON
- Valoare atribuită
- 7.282 RON
- Data publicării
- 09.08.2018 13:08
- Termen limită
- 18.08.2018 17:00
- Data finalizării
- 13.08.2018 10:41
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
7.282 RON
din 7.282 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro