Ofertă acceptată Cumpărare directă

Hartie igienica jumbo

Număr anunț
DA21015005
Autoritate contractantă
DIRECTIA DE ASISTENTA SOCIALA PETRILA (CUI 15378315)
Furnizor / câștigător
MARIA ANTONIA SERVICII S.R.L. (CUI 36369638)
Cod CPV
33761000-2 · Hartie igienica (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
147,60 RON
Valoare atribuită
147,60 RON
Data publicării
13.08.2018 12:52
Termen limită
18.08.2018 17:00
Data finalizării
13.08.2018 12:53

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

147,60 RON

din 147,60 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.