Ofertă acceptată Cumpărare directă

Gelofusine 40 G/100 ml x 500 ml x 10 sol. perf

Număr anunț
DA21014708
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC DE BOLI INFECTIOASE BRASOV (CUI 4384273)
Furnizor / câștigător
ND PHARMA SRL (CUI 22082443)
Cod CPV
33692510-5 · Lichide intravenoase (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
269,60 RON
Valoare atribuită
269,60 RON
Data publicării
13.08.2018 12:35
Termen limită
18.08.2018 17:00
Data finalizării
13.08.2018 15:03

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

269,60 RON

din 269,60 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.