Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Capsule farmaceutice NR. 3 (3 cm/15 cm) / BUCATA
- Număr anunț
- DA21013411
- Autoritate contractantă
- SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA PIATRA NEAMT (CUI 2613362)
- Furnizor / câștigător
- ARKAS PRODEXIM SRL (CUI RO14953341)
- Cod CPV
- 33770000-8 · Articole de hartie pentru uz sanitar (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 270 RON
- Valoare atribuită
- 270 RON
- Data publicării
- 13.08.2018 11:20
- Termen limită
- 18.08.2018 17:00
- Data finalizării
- 13.08.2018 12:57
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
270 RON
din 270 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro