Ofertă acceptată
Cumpărare directă
TEAVA CANAL PVC 110/3M SN2 35020211003
- Număr anunț
- DA20822836
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA PETROL SI GAZE (CUI 2844790)
- Furnizor / câștigător
- ARTSANI COM SRL (CUI RO14528066)
- Cod CPV
- 44163100-1 · Tevi (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 87,25 RON
- Valoare atribuită
- 87,25 RON
- Data publicării
- 11.07.2018 13:21
- Termen limită
- 16.07.2018 17:00
- Data finalizării
- 11.07.2018 15:27
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
87,25 RON
din 87,25 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro