Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Pachet produse de curatenie anunt 1027716
- Număr anunț
- DA21001217
- Autoritate contractantă
- Unitatea Militară 01558 Târgoviște (CUI 25563379)
- Furnizor / câștigător
- DUMIDET ACTIV SRL (CUI RO36321567)
- Cod CPV
- 33741100-7 · Produse de curatare a mainilor (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.604,30 RON
- Valoare atribuită
- 4.604,30 RON
- Data publicării
- 09.08.2018 14:20
- Termen limită
- 15.08.2018 17:00
- Data finalizării
- 13.08.2018 15:37
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
4.604,30 RON
din 4.604,30 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro